2019-01-24…25 Rikosseuraamuslaitoksen halliampumakilpailut Vaasassa

25m Pienoispistooli erä 1, torstai 24.1.2019, klo 11:00-13.00

  1. Aapo Kumpulainen H SuV
  2. Hannu Seppänen H SuV
  3. Janne Pentunen H JoV
  4. Petri Partanen H HeV
  5. Ville Pennala H VanVa
  6. Juha Vatilo H VaVa
  7. Markku Räisänen H60 SuV
  8. Jaska Lepis H60 TuV
  9. Heikki Tamminen H60 VaVa
  10. Olavi Iso-Oja H60 VaVa
  11. Antti Hakala H60 HeV
  12. Arvo Ahola H50 VaV
  13. Rauno Hotti H70 HEV

25m Pienoispistooli erä 2, torstai 24.1.2019, klo 13:00-16:00

  1. Timo Korhonen H RiV
  2. Mikko Koski H RiV
  3. Tero Kemppi H VanVa
  4. Jouko Niittymäki H VanVa
  5. Marko Winberg H50 RiV
  6. Markku Ehtonen H50 HLV
  7. Kari Harju H50 LaV
  8. Pasi Väyrynen H50 PeV
  9. Sampsa Kauppinen H50 RiV
  10. Seppo Sorri H60 HLV
  11. Arto Kivirinta H60 PeV
  12. Martti Grönholm H70 TuV
  13. Raimo Valtonen H70 TuV
  14. Terhi Nurmi N LaV

10m Ilmapistooli erä 1, perjantai 25.1.2019, klo 11:00-13:00

  1. Aapo Kumpulainen H SuV
  2. Juha Vatilo H VaVa
  3. Timo Korhonen H RiV
  4. Hannu Seppänen H SuV
  5. Mikko Koski H RiV
  6. Petri Partanen H HeV
  7. Janne Pentunen H JoV
  8. Marko Winberg H50 RiV
  9. Markku Ehtonen H50 HLV
  10. Sampsa Kauppinen H50 RiV
  11. Kari Harju H50 LaV
  12. Arvo Ahola H50 VaV
  13. Juha Ålander H50 SuV
  14. Kari Tapio H50 HLV
  15. Pasi Väyrynen H50 PeV
  16. Antti Hakala H60 HeV
  17. Markku Räisänen H60 SuV
  18. Heikki Tamminen H60 VaVa
  19. Keijo Kristo H60 VaVa
  20. Arto Kivirinta H60 PeV
  21. Olavi Iso-Oja H60 VaVa
  22. Seppo Sorri H60 HLV
  23. Jaska Lepis H60 TuV
  24. Martti Grönholm H70 TuV
  25. Rauno Hotti H70 HEV
  26. Raimo Valtonen H70 TuV
  27. Gladis Tolonen N HLV
  28. Terhi Nurmi N LaV

10m Ilmakivääri erä 1, perjantai 25.1.2019, klo 11:00-13:00

  1. Petri Partanen H HeV
  2. Mikko Koski H RiV
  3. Heikki Vaarama H HeV
  4. Juha Vatilo H VaVa
  5. Aapo Kumpulainen H SuV
  6. Hannu Seppänen H SuV
  7. Timo Korhonen H RiV
  8. Pasi Väyrynen H50 PeV
  9. Sampsa Kauppinen H50 RiV
  10. Kari Tapio H50 HLV
  11. Markku Ehtonen H50 HLV
  12. Vesa Korhonen H50 SuV
  13. Arvo Ahola H50 VaV
  14. Juha Ålander H50 SuV
  15. Marko Winberg H50 RiV
  16. Antti Hakala H60 HeV
  17. Keijo Kristo H60 VaVa
  18. Markku Räisänen H60 SuV
  19. Rauno Hotti H70 HEV